Brigáda z domova

Práce z domova byly vždy velmi oblíbená, poslední měsíce je však ještě žádanější díky epidemii koronaviru. Možností jak si aktuálně vydělat je mnoho, jednou z nich je copywriting.

Přeskočíme různé nesmyslné výdělky typu klikačky, dotazníky či pyramidy. Také vynecháme odborné pozice, protože třeba programovat určitě neumí každý, další odvětví jako je například online marketing také většinou není pro studenty to pravé. Najít práci z domova na pracovních portálech je bohužel často těžší než hledat jehlu v kupce sena.

Příležitostí jak snadno pracovat z domova je začít jako copywriter. Konkrétně jde o psaní textů, článků či popisků produktů do online obchodů. Kolik si vyděláte se jednoduše odvíjí od toho, kolik toho napíšete a jakou cenu si sami domluvíte. Platí zde pravidla nabídky a poptávky, čím více zkušeností máte, tím více si pak za svou práci můžete říct. Pokud jste bez zkušeností, obvykle začínáte někde na 50 Kč za 1 800 znaků (včetně mezer), později je to však už je nesrovnatelně více a odměny jsou minimálně v řádů stovek. Jako v zaměstnání při plném úvazku si ze začátku určitě nevyděláte, nicméně třeba pro studenty na Erasmu nebo aktuálně v karanténě je to zcela ideální příležitost.

 

Ukázka prostředí systému Copywriting.cz

 

Kde získat práci jako copywriter?

  • Webtrh.cz –  na tomto webu vložíte vlastní nabídku nebo se můžete ucházet o zveřejněnou [poptávku]. Jedná se v podstatě o lepší forum, proto je nutné počítat s náročnějším domlouváním a rizikem podvodu.  K dispozici jsou alespoň hodnocení uživatelů.
  • Copywriting.cz – jde o web určený přímo ke copywritingu, který sami využíváme. Funkce jsou plně automatizované, vše je jednoduché, a především nechybí záruky bezproblémové spolupráce. Dokonce je zde možnost prodat již dříve napsané a nepoužité texty. [Vyzkoušet]
  • Facebook skupiny – práci lze získat samozřejmě i na sociálních sítích, bohužel to není úplně snadné a přehledné. Vyzkoušet můžete skupinu [Jsem copywriter].
💾 Stáhnout materiál   ✖ Nahlásit chybu
error: Content is protected !!