FAQ

Co je to VIP klub a k čemu je dobrý ?

  • Je to systém prostřednictvím kterého se snažíme co nejvíce motivovat studenty, aby se zapojili do rozšiřování tohoto webu o další studijní materiály. Snad každý za řadu let co chodí do školy nashromáždil řadu prezentací a dalších materiálů a je přeci škoda je nechat nevyužité, když se mohou znovu použít a pomoct ostatním.

 

 Nechápu proč máte zakázané kopírování textu.

  • Zablokované kopírování souvisí s předchozí otázkou. Je to zejména proto, aby návštěvníci jednoduše prostřednictvím CTRL+C/V nezkopírovali práci a hned zase odešli, ale přečetli si o našem VIP programu. Ten nám pak umožňuje se alespoň nějak odvděčit studentům, kteří obětovali minutku a zaslali svou práci. Je to určitě lepší řešení než například zpřístupnit práce za prémiové SMS a podobně.

 

Po zaslání práce se nic nestalo ani po 48h.

  • Na více než 99% práce nevyhovovala podmínkám. Minulý rok z více než 2000 prací pouze u 3 případů nastala technická nebo lidská chyba. Proto si prosím znovu pečlivě pročtěte podmínky a zauvažujte, zda jim práce skutečně vyhovuje. Je pak pro nás opravdu zbytečné odpovídat na reakce studentů, kteří například rozbor stáhli na internetu, a pak se diví, že nebyl schválen.

 

Jak dlouho trvá než se zaslané práce zveřejní nebo opraví nahlášené chyby ?

  • Zaslané práce se často zveřejní hned po schválení, tedy do 48h. Některé v průběhu týdne a jiné až o letních prázdninách, záleží především na tématu materiálu a zda už je na webu.
  • Nahlášené chyby se opravují zhruba do měsíce.

 

Jak mám stahovat materiály (jsem ve VIP klubu) ?

 

Komentáře návštěvníků ohledně našich stránek si můžete přečíst zde:  www.studijni-svet.cz/reakce-od-navstevniku/.

 

Další otázky budou doplněny dle potřeby…

error: Content is protected !!