Kytice a další rozbory maturitních knih

Stránky skupiny Studijní svět fungují již 7 let, Studijni-svet.cz však nebyl náš první web, nejprve přišel web s českým jazykem, přesněji šlo pouze rozbory děl.

Jako první z naší skupiny studijních stránek byl Rozbor-dila.cz, který i dnes tvoří více než polovinu naší návštěvnosti. Začali jsme tenkrát jen se sedmi rozbory těch nejznámějších knih k maturitě jako je například sbírka básní Kytice. Tento web se prakticky okamžitě stal velmi oblíbeným a každý rok nám chodily stovky dalších rozborů od našich návštěvníků. Další předměty a weby vůbec  v plánu nebyly, nicméně když jsme měli některé rozbory zpracované snad čtyřicetkrát, byl nejvyšší čas udělat změnu. Bylo totiž mnohem přínosnější zveřejňovat další nové maturitní otázky než třeba padesátý rozbor Kytice.

Na webu Rozbor-dila.cz dnes najdete přes 2000 rozborů knih, stovky slohových prací a životopisů nejznámějších spisovatelů.Nechybí ani desítky informací o uměleckých směrech a literárních obdobích. Od ledna přidáváme i nejrůznější pojmy, mluvnici či gramatiku.

Nové zpracované rozbory děl k maturitě přibývají už jen výjimečně, zaměřujeme se totiž především na zvyšování kvality těch již zveřejněných. Jde nám tedy o kvalitu před kvantitou. Spojujeme informace z více materiálů  do jednoho, opravujeme chyby a zlepšujeme formátování prací pro lepší přehlednost. Díky tomu je zmíněný web po tolika letech každým rokem navštěvovanější a navštěvovanější. Za všechnu vloženou důvěru a zájem o naše stránky mnohokrát děkujeme.

 

Zobrazení studijních webů Studijního světa v jednotlivých letech.
💾 Stáhnout materiál   ✖ Nahlásit chybu
error: Content is protected !!