Příspěvek na nové studijní materiály

Studijni-svet.cz se skládá z 12 webů a u všech platíme každý rok domény, webhostingy a mnoho zlepšujících úprav. Bohužel nám tak už nezbývají prostředky na další rozšiřování stránek, jelikož nové materiály jsou poměrně nákladná záležitost. Už teď trávíme jen nad provozem webů víkendy i prázdniny, není tak v našich silách ještě tvořit nové studijní materiály.

 

Stránky představují tisíce hodin práce a na časté žádosti návštěvníků jsme tak umožnili přispět na tvorbu nových materiálů a dát nám tak vědět, že naše práce není zbytečná. Každému, kdo se nás rozhodne podpořit samozřejmě jako poděkování navýšíme jeho účet na VIP.

 

Jako částkou přispět?

Tuto volbu necháváme na vás, pro získání našeho VIP členství je však nutné alespoň 175 Kč. Jedná se o průměrnou částku, za kterou zakoupíme 1 maturitní otázku. Všechny vybrané prostředky budou do koruny použity na tvorbu nových studijních materiálů.

 

Přispět je možné na následující účet: 236665738/0600

Pro zjednodušení je možné využít QR kód nebo zkopírovat číslo účtu.

 

Máte-li zájem o VIP členství, do poznámky v platbě uveďte prosím jméno uživatelského účtu, poté pro jistotu vyplňte následující formulář: VIP.studijni-svet.cz/zadost-o-vip-clenstvi-za-podporu-stranek/

 

Vybrané peníze v první řadě poputují na rozvoj webu Rozbor-dila.cz, pokud budete chtít podpořit jiný web, můžete uvést do poznámky. V případě zájmu o fakturu/daňový doklad uveďte tento fakt do posledního textového pole ve formuláři výše.

 

V minulosti jsme například zafinancovali studijní materiály:

  • Rozbor-dila.cz: 861 stran materiálů do literatury (46 323 Kč)
  • Biologie-chemie.cz: 294 maturitních otázek (8 000 Kč)
  • Hodnoceni-skol.cz: 30 profilů škol (1 500 Kč)
  • Bezvavejska.cz: 4 články (600 Kč)
  • Prezmania.cz: 46 stran rad jak na prezentace (3 000 Kč)
error: Content is protected !!