Reakce od návštěvníků

 

Něco málo z komentářů na našich stránkách. Je příjemné vidět, že se weby líbí a pomáhají. Chcete-li napsat i Váš názor, rádi ho uvítáme prostřednictvím našeho formuláře zpětné vazby.

 

Je super že si studenti jako jsem já můžou díky vaší stránce ulehčit aspoň trochu práci. A vědět že práce které tu jsou jsou kvalitně vypracovány

 

Váš projekt jsem objevil včera a osobně musím říci, že jsem opravdu nadšený. Tolik věcí na jednom místě se jen tak nevidí.

 

Vaše stránky používám jako doplnění učiva, dost mi pomohly např. jako zdroj informací pro tvorbu čtenářských deníků… A proto mi přijde fér jednání se také nějak zapojit. Chtěl bych Vám poděkovat jménem všech studentů, kteří vaší stránku navštívili za zjednodušení studentského života a snazší přístup k maturitě

 

Maturitu už mám 36 let za sebou a náhodou jsem se dostala na vaše moc hezké stránky. Velmi se mi líbí rozbor díla Malý princ, autora chválím. Fb profil nemám, takže jen pomyslný palec vzhůru a hodně úspěchů všem v další chvályhodné práci. JS

 

Zdravim, tahle stránka je fakt super děkuji zakladatelům.

 

Ahojky, jsem ráda, že jsem tuhle straánku našla, moc mi to pomohlo;-) díky:)

 

Ahoj,strašně moc děkuji za založeni tohodle webu.Diky vam jsem na dnešni pisemku z česke literatury, byla skvěle připravena. Maturujeme prištií rok,takže už trenujeme na maturitu. Patřim mezi srarši ročniky, studuji dalkově.

 

Já si až teprve teď všiml, že nejde kopírovat! Můj styl učení je, že si na papír tužkou napíšu Období, žánr, rysy díla, postavy a jazyk, děj si nepíšu, naučím se ho tím, že si ho přečtu zde.

 

Tento web už mi zařídil nejednu jedničku v hodinách ČJ, tak doufám, že se mi díky němu podaří získat i tu středeční maturitu! 😀 Děkuji.

 

Díky moc  🙂 , zpracovávám si díla sama (je mi to příjemnější), ale někdy je to dost na palici :D, takže se ráda mrknu, co si o dalém dílu myslí někdo jiný.

Hodně štěstí s provozem webu :).

 

Moc se mi tu líbí! A líbí se mi taky jakým způsobem jsou stránky zavedeny, i to, že sem můžeme přidávat své vlastní vypracované práce a dát je tak k dispozici druhým. Je skvělé, že jsou tu i rady a tipy na všechno možné. Jen tak dál, je to super! 

 

Stránky jsou fakt moc super. Chválím a děkuji všem, co se na nich podíleli.
Nejvíce oceňuji informace, které se týkají přímo státní maturity a hlavně to, co se u ní chce. Bohužel naše češtinářka je proti celé státní maturitě, takže přípravu na tuhle část jednoduše ignorovala. Takže díky za tyhle stránky.

 

Tyto stránky navštěvuji pravidelně. Povinnou četbu sice čtu, ale podle těchto velice stručných a šikovných zápisů si napomáhám dělat vlastní zápisy. 🙂

 

Dobrý den, před několika dny jsem se dostala na tyto stránky a jsem velice mile překvapená. Jsem sice už trochu starší, ale i já letos maturuji. Děkuji moc za tyto stránky a jsem ráda, že jsem na ně byla upozorněna.

error: Content is protected !!