Příspěvek na provoz webu a nové materiály

Studijni-svet.cz se skládá s 15 webů, které mají každý placenou doménu i webhosting. Především však chceme stránky rozšiřovat, a protože už teď trávíme jen nad provozem webů víkendy i prázdniny, celkem jsme nad kontrolou a formátováním materiálů strávili už tisíce hodin práce, není bohužel v našich silách ještě tvořit nové studijní materiály. Každý měsíc tak necháváme sepisovat nové studijní materiály, které jsou poměrně nákladné. Už od založení webu v roce 2012 dostáváme nabídky na finanční podporu, proto nově tuto možnost uvádíme veřejně. Každému kdo se nás rozhodne podpořit samozřejmě jako poděkování navýšíme jeho účet na VIP.

 

Jako částkou přispět?:

Tuto volbu necháváme na vás, pro získání našeho VIP členství je však nutné alespoň 97 Kč. Jedná se o průměrnou částku, za kterou zakoupíme 1 studijní materiál do literatury. Všechny vybrané prostředky budou do koruny použity na tvorbu nových studijních materiálů.

 

Přispět je možné na následující účet: 236665738/0600

Pro zjednodušení je možné využít QR kód nebo zkopírovat číslo účtu.


Máte-li zájem o VIP členství, do poznámky v platbě uveďte prosím jméno uživatelského účtu, poté pro jistotu vyplňte následující formulář: VIP.studijni-svet.cz/zadost-o-vip-clenstvi-za-podporu-stranek/

 

Vybrané peníze v první řadě poputují na rozvoj webu Rozbor-dila.cz, pokud budete chtít podpořit jiný web, můžete uvést do poznámky. V případě zájmu o fakturu/daňový doklad uveďte tento fakt do posledního textového pole ve formuláři výše.

 

V minulosti jsme například zafinancovali studijní materiály:

  • Rozbor-dila.cz: 861 stran materiálů do literatury (46 323 Kč)
  • Biologie-chemie.cz: 294 maturitních otázek (8 000 Kč)
  • Hodnoceni-skol.cz: 30 profilů škol (1 500 Kč)
  • Bezvavejska.cz: 4 články (600 Kč)
  • Prezmania.cz: 46 stran rad jak na prezentace (3 000 Kč)