Používání stránek Studijni-svet.cz

Studijní materiály

Informace na stránkách jsou zasílány návštěvníky tohoto webu, tedy především studenty. Přestože ostatní návštěvníci mají možnost upozorňovat na případné chyby, které poté v materiálech co nejdříve opravujeme, není to samozřejmě záruka bezchybnosti a tento web tak v žádném případě nemá sloužit jako hlavní zdroj informací, ale pouze jako doplňkový zdroj.  Provozovatel stránek nemůže žádným způsobem ručit za správnost  zde uvedených informací a použití je tedy pouze na vlastní riziko.

Dále práce podléhají kontrole, zda zaslaný materiál nebyl zkopírován z internetu a každý kdo na tento web svou práci zaslal, musel potvrdit, že práci skutečně vypracoval sám. Nicméně tento fakt není možné nikdy s jistotou ověřit, proto naleznete-li materiál porušující autorská práva, kontaktujte nás prosím na naši e-mailovou adresu (najdete v kontaktech) a dojde k okamžitému smazání jak práce, tak uživatele, který jí nahrál.

Naše materiály jsou taktéž chráněny autorským zákonem a jakékoliv jejich veřejné reprodukování je zakázáno. Užití je možné pouze pro osobní účely.

 

Zaslání materiálů

Zasláním vlastní práce souhlasíte s jejím zveřejněním na těchto nebo jiných stránkách provozovatele. Jedná se například o Rozbor-dila.cz nebo Anglictina.8u.cz. Dále odesláním potvrzujete, že jste autorem materiálů a nevzniká Vám žádný nárok na odměnu. Naše VIP členství je dárek, který slouží pouze jako poděkování a není právně vynutitelný. V případě, že neuvedete platný kontakt a nebudeme se s Vámi moci spojit a navýšit tak oprávnění, můžeme tudíž i přesto materiál zveřejnit.

 

VIP systém

Do našeho VIP klubu přijmeme takové návštěvníky, kteří splní dané podmínky pro vstup. V případě zrušení webu, VIP systému nebo jiných podobných událostí, nevzniká právo na jakoukoliv náhradu. VIP členství může být odebráno každému, kdo poruší obecná morální pravidla (vulgární vyjadřování na diskuzním fóru) nebo zákony ČR (zjistí se, že zaslaný materiál porušoval autorská práva). V takovém případě bude bez náhrady smazán celý účet.

 

 

error: Content is protected !!