O skupině Studijni-svet.cz

 

Co je Studijní svět?

Jedná se o skupinu 13 webů vytvořenou pro usnadnění studia. Díky značné oblíbenosti patří stránky ve své kategorii mezi nejnavštěvovanější u nás. Každý rok přibývají stovky nových materiálů s cílem poskytnout kvalitní, přehledné a co nejširší služby na jednom místě. Portál Studijni-svet.cz jednotlivé weby zaštiťuje a funguje jako rozcestník a centrum stahování souborů ze všech webů skupiny.

 

 

Jak vznikl Studijní svět?

Počátky tohoto webu sahají do roku 2011, kdy byly zveřejňovány na obyčejném blogu první maturitní rozbory knih povinné četby. Ty se brzy staly velice populární, protože tou dobou státní maturita teprve začínala a sehnat kvalitní rozbory na internetu byl téměř nadlidský výkon. Tehdy se zrodila myšlenka nabízet rozbory výměnou za jiné rozbory od našich návštěvníků a poskytnout tak maturantům širší základnu podkladů pro jejich zkoušku. Překvapivě se tento systém velmi dobře uchytil a už za 5 měsíců se web rozšířil z původních 20 rozborů na více než 500. Další rok byl vytvořen web speciálně pro rozbory na zakoupené nové doméně Rozbor-dila.cz a úspěch to byl ještě větší. Brzy přišlo tisíce studentských prací, ze kterých byly vybrány jen ty nejlepší. Protože nešlo už jen o rozbory knih, vznikl tento a mnoho dalších webů, které společně pomáhají studentům s nejrůznějšími předměty k jejich maturitě a tvoří Studijní svět.

 

Naše vize a mise

V následujících letech se chceme stát jedničkou a jasnou volbou pro středoškoláky, rozšířit portfolio na všechny základní SŠ předměty a pomalu se začít připravovat k expanzi mezi vysokoškoláky a na Slovensko. Hlavním cílem je samozřejmě nabídnout studentům tu nejlepší přípravu, které můžeme dosáhnout nejlépe tím, že se budeme snažit co nejvíce zkvalitňovat a rozšiřovat tyto stránky.

 

Kdo jsou naši návštěvníci?

Studenti nás nejčastější navštěvují v neděli a pondělí, časově je špička mezi 10. a 16. hodinou.

graf navstevnosti

error: Content is protected !!