Instruktáž na VŠE a její průběh

Na instruktáž VŠE zamíříte nejspíše do areálu Jižní město, který se nachází u autobusové zastávky Volha nedaleko Chodova. Celý program může trvat jen 40 min, ale i klidně 2 hodiny. Záleží jak stíhají zrovna přebíhat přednášející. Program se dělí na 2 části. Nejprve se dozvíte informace od zaměstnanců školy, poté přicházejí na řadu studenti, kteří vám představí jednotlivé studentskými kluby jako je například investiční nebo golfový klub.

Nic důležitého nebo něco, co se nedočtete na stránkách školy se sice  v první části často nedozvíte, nicméně studentské prezentace jsou poměrně zajímavé a občas i zábavné. Za zmínku také stojí zmiňovaný Buddy Program, během kterého se staráte o zahraničního studenta. Jako odměnu kromě cenných zkušeností pak můžete získat až 10 bodů do výběrového řízení na studium v zahraničí. Docházka se nekontroluje a v šatnách si můžete vyzvednout ID karty (ISIC).

Tip na konec: Než zamíříte na samotnou instruktáž v posluchárně, zajděte vyzvednout ID kartu předem – vyhnete se tak frontě po skončení přednášek.

Napsat komentář

💾 Stáhnout materiál   ✖ Nahlásit chybu
error: Content is protected !!