Kytice a další tisíce maturitních rozborů děl

Stránky Studijni-svet.cz fungují už 7 let, nicméně nejednalo se o náš první web, jako první tu byl český jazyk, konkrétně pouze rozbory děl.

První web naší skupiny studijních webů byl Rozbor-dila.cz, který i dnes tvoří více než polovinu celkové návštěvnosti. Začali jsme se sedmi rozbory nejznámějších děl a každý rok nám chodily stovky nových od našich návštěvníků. Původně v plánu ani jiné předměty a weby nebyly, nicméně když už jsme měli zpracovaný rozbor díla Kytice asi čtyřicetkrát, bylo čas na změnu. Pro všechny bylo přínosnější, když  jsme začali dostávat i maturitní otázky z jiných předmětů než další rozbor Kytice.

Dnes už na webu najdete zhruba 2 500 rozborů knih, slohové práce, životopisy spisovatelů, informace o uměleckých směrech, literární období, nejrůznější pojmy a nově i mluvnici či gramatiku.

Nové zpracované knihy už ale přibývají jen výjimečně, dnes už věnujeme většinu úsilí zvyšování kvality těch současných před přidáváním nových. Spojujeme informace z více rozborů do 1, opravujeme chyby i formátování. Díky tomu je Rozbor-dila.cz po 8 letech každým rokem oblíbenější a oblíbenější a za vaši důvěru a zájem o naše materiály mnohokrát děkujeme.

 

Počet zobrazení našich studijních webů v jednotlivých letech.


💾 Stáhnout materiál   🎓 Online kurzy