Nejlepší notebook pro studenty? Ten repasovaný!

Přenosný počítač je v dnešní době pro studenty stejně nezbytnou součástí výbavy, jako tužka a papír. Žádné jiné zařízení – telefony a tablety nevyjímaje – se plnohodnotnému notebooku nedokáže co do šíře možností vyrovnat.

Současně však platí, že ne každý student má takové možnosti, aby si mohl notebook vybírat jen podle výkonnostních parametrů. Pro většinu studentů cena hraje významnou roli.

Jak ale získat opravdu kvalitní notebook za cenu, která nezruinuje studentský rozpočet? Odpověď zní – poptávejte repasované notebooky.

 

Proč notebook?

Vyhledávání informací na internetu, psaní seminárních prací a dalších textů, komunikace s vyučujícím, vytváření prezentací, využívání tabulkových procesorů a nespočtu dalších specializovaných programů – to jsou jen některé z činností, které jsou pro studenty denním chlebem.

Notebook jim je umožní vykonávat s maximální efektivitou a pohodlím, které jim přenosná zařízení nejsou schopna nabídnout, byť formálně potřebnými funkcemi disponují. A ve chvíli, kdy bude mít student všechny své úkoly splněny, notebook může využít i pro zábavu.

 

Cena až na prvním místě

Je přirozené, že pro studenta může být pořízení nového počítače velmi nákladnou záležitostí. Nové počítače označované prodejci jako „studentské notebooky“ jsou tak sice levné, většinou ale také méně výkonné, jejich parametry jsou vyloženě low-endové, chybí jim některé důležité funkce apod.

Práce s takovým počítačem se proto často stane pro studenta spíše utrpením. Levné notebooky ale naštěstí nemusí být vždy nekvalitní, zvláště pokud patří do kategorie tzv. repasovaných.

 

Repasované notebooky

Jako repasované notebooky jsou většinou označovány takové, které pochází z nejrůznějších předváděcích akcí či leasingů. Nejedná se ale o klasické zboží z druhé ruky, tak jak si jej běžně představujeme.

Repasované notebooky jsou kompletně renovovány, jakékoliv vadné části jsou vyměněny za nové, a také vždy prochází náročným testováním všech svých funkcí. K novému zákazníkovi tak míří ve stoprocentní kondici.

Samozřejmostí je i plná záruka na každý zakoupený notebook v délce celých 12 měsíců. Cena repasovaných notebooků se přitom pohybuje až o 70 % níže, než je cena nového přístroje. I opravdu kvalitní počítače tak rázem spadají do kategorie levných notebooků či studentských notebooků. Právě v tom tkví jejich hlavní výhoda: jedná se o plnohodnotné, kvalitní počítače se zárukou za velmi zajímavé ceny.

Nemusíte být ale pouze studenti, abyste mohli využít všech výhod repasovaných notebooků. Hodláte si pořídit nový počítač nebo nahradit ten starý, nevyhovující? Chcete-li přitom ušetřit, neváhejte a podívejte se na nabídku levných repasovaných notebooků.

error: Content is protected !!